sobota, 14 lipca 2012

Współpraca z Wirtualny Dom

       Przy drugim etapie konkursu udało nam się nawiązać bardzo ciekawą współpracę, której efekty poznacie już wkrótce. Na razie możemy tylko przedstawić podmiot podejmujący tą współpracę: Wirtualny Dom to innowacyjny sposób prezentacji inwestycji. Dzięki nowoczesnej technice można zaprezentować w trójwymiarze budynek już istniejący jak i ten, będący na etapie projektu. Przez zastosowanie nowoczesnych technologii, nie wstając od komputera, można odbyć spacer po nowo powstających budynkach. 


      Wybierając odpowiednie opcje, można ujrzeć Wirtualny Dom w dowolnej porze dnia, z dwóch perspektyw: „na piechotę” lub z lotu ptaka. Dzięki mapie terenu, uwzględnieniu sąsiednich budynków oraz dodatkom takim, jak ruch wirtualnych pieszych oraz pojazdów łatwiej wyobrazić sobie sposób korzystania z przedstawionej przestrzeni. Niecodzienny sposób prezentacji inwestycji sprawia, że klient otrzymuje niezbędne informacje w błyskawiczny i jakże wygodny sposób. WirtualnyDom.com posiada opcje prezentacji rzutów mieszkań, wyświetlania informacji o dostępności, cenie. Niebawem internauci będą mieli również możliwość odwiedzania poszczególnych mieszkań w stanie surowym, a także kolorowania, teksturowania ścian, podłóg, sufitów oraz aranżowania całych wnętrz. 

 Klient, który zobaczy, jak będzie wyglądał jego przyszły dom wraz z całym jego otoczeniem, chętniej podejmuje kluczowe decyzje, a do takich należy wybór miejsca zamieszkania. W dzisiejszych czasach, zdominowanych przez kulturę obrazu, słowna oferta nie wystarczy.

 Projekt na papierze to również za mało. Aby pozyskać kontrahentów należy umiejętnie zaprezentować swój produkt, usługę. WirtualnyDom.com zawiera szereg opcji, które pozwolą przybliżyć inwestycję, urealnić ją. Oprócz oglądania projektu w 3D, w oknie przeglądarki dostępny jest również tryb pełnoekranowy, który pozwala poczuć się tak, jakby rzeczywiście przebywało się na nowym osiedlu. 

WirtualnyDom.com to znakomite rozwiązanie dla wszystkich deweloperów pragnących zwiększyć swoją przewagę nad konkurencją. Z Wirtualnym Domem łatwiej zaprezentować wszystkie walory budynku w każdych warunkach, z kilku perspektyw, łatwiej zaintrygować klienta, wzbudzić jego zaufanie oraz chęć pertraktacji. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz